You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

O nás


Exkluzivní péči si zaslouží i vaše ruce a nehty. A proto vám představujeme novou inovativní generaci gelových laků Americké značky Couture Colour. Tahle libůstka je k dostání pouze v salonu Inmotion Beauty & SPA a v partnerských salonech. Zamilujte se do rozsáhlého spektra šťavnatých barev, užijte si trvanlivost i lesk a poznejte zcela novou techniku manikúry, která vás nenechá chladnou. Blýskněte se a zažijte nový rozměr krásy se značkou Couture Colour.

Pro vytvoření gel laků Couture Colour pracovali nejlepší americké technology. Lak má velké množství výhod:

1.    Lak je velmi plastický. Díky své konzistenci se dokonale hodí na nehtové lůžko a zcela opakuje její pohyb, což umožňuje manikuru Couture Colour dokonce i na nejtenčí a nejjemnější nehty.

2.    Má velmi dobrou pigmentaci a plné barvy, takže gel Coutur Colour může pokrýt nehtové lůžko v jedn nános, čímž zkracuje pracovní dobu s klientem a snižuje spotřebu produktu.

3.    Velmi dobré složení, které zajišťuje rovnoměrný povlak a dokonalé oslnění.Nevstupuje do kůžičky a bočních hřebenů.

4.    Díky své konzistenci není tekutý, což je velmi vhodné pro začátečníky.

5.    V případě aplikace silnou vrstvou dobře se vysuší v jakékoli žárovce.

6.    Kombinuje se s jakýmkoliv druhem nylonových výrobků (akrylové gely, barvy, pasty, gely atd.)

7.    Velmi pohodlný kartáč. Rovnoměrně rozděluje gelový lak na nehtové lůžko a zaoblený tvar štětce vám umožní velmi rychle umístit materiál do kutikuly. Měkký kartáč - další inovace amerických technologů.

8.    Barva nevyhoří na slunci.

9.    Manikura se drží až 4 týdny.

10. Má vynikající přilnavost, zatímco je snadno rozpustné tekutinou pro odstranění gelu, což usnadňuje postup odstraňování gelového nánosu.

11. Zvláštní pozornost si zaslouží paleta barev. Couture Colour má120 odstínů, od klasické červené až po šťavnaté neon.